ENG · LV ·
Aktualitātes
105143

Vietējiem ražotājiem pieejama izbraukuma tirdzniecībai nepieciešamā aprīkojuma bezmaksas noma
15.03.2019


BDR “Partnerība laukiem un jūrai” Engures novada un Tukuma novada Tumes, Degoles, Jaunsātu, Slampes, Dzūkstes, Lestenes, Zentenes pagastos darbojošajiem vietējiem ražotājiem  piedāvā bez maksas izbraukuma tirdzniecības vajadzībām nepieciešamo tirdzniecības aprīkojuma komplektu, kas sastāv no:

  • ērti saliekamas telts (3x3m) ar sānu sienām(balta) ar balsta stiprinājumiem,
  • 2 saliekamiem galdiem (122x61cm),
  • 2 saliekamiem krēsliem, 
  • saliekama degustācijas galda,
  • āra elektriskā sildītāja,
  • reklāmas stenda.

 Tirdzniecības aprīkojuma pilnu specifikāciju skatīt šeit...

 

Aprīkojumu var saņemt vietējie uzņēmēji savas produkcijas vai pakalpojumu tirdzniecībai izbraukumu pasākumos vai biedrības biedri citām aktivitātēm, kas nozīmīgas vietējai kopienai. Kopumā pieejami 3 aprīkojuma komplekti.

 

Tuvojoties sezonai, lūgums interesentiem pieteikt aprīkojumu, sūtot pieprasījumu uz e-pastu: ieva@plj.lv, norādot datumu, kad aprīkojums nepieciešams, uzņēmuma nosaukumu vai vārdu un uzvārdu un obligāti kontaktpersonas telefona numuru. Aprīkojums tiks izsniegts uz savstarpēji noslēgta līguma pamata. Ja vienā datumā pieprasījums pārsniegs mūsu iespējas, priekšroka tiks dota biedrības biedriem.

 

Aprīkojumu varēs saņemt Tukumā, iepriekš  ar partnerību saskaņojot laiku un tas būs jāatgriež atpakaļ tīrs, sauss un nebojāts, lai to varētu nodot tālāk izmantošanai citiem.

Aprīkojums iegādāts ELFLA starpteritoriālā sadarbības projekta “Ražots Kurzemē” ietvaros.

Papildus informācija pa telefonu: 29528441 
      Atpakaļ