Partnerības Dižprojekta kandidāts 2021

Partnerības Dižprojekta kandidāts 2021

Katru gadu Partnerības no visiem savā teritorijā realizētajiem projektiem var izvirzīt kandidātu uz Dižprojekta titulu un šogad Partnerība ir pieteikusi dizaina apartamentus un ceptuvi KUKUL!

Dižprojekts ir iespēja Partnerībām dalīties ar nozīmīgiem paveiktiem projektiem, kuriem ir būtisks iespaids uz vietējās (un ne tikai) kopienas dzīvi.

Dižprojekts 2021 nominācija tiks piešķirta, balstoties uz partnerību, ekspertu un sabiedrības balsojumu.

Partnerību laukiem un jūrai šogad pārstāvēs SIA Orange Stuff īstenotais “Dizaina apartamenti ar jūras sajūtu un maizes smaržu – jaunas ražošanas un pakalpojumu sniegšanas ēkas izbūve Engurē”. Dizaina apartamenti ir tapuši kā plānots, bet Engures ceļa maizes koncepts ieguvis daudz vērienīgākas aprises -pāri ielai izveidota KUKUL ceptuve, kur ik dienas klientu acu priekšā top svaiga maize un dažādas smalkmaizītes, kūkas, cepumi, bet uz Ziemassvētkiem – greznas piparkūkas. Savukārt Apartamentu 1.stāvā izveidots konditorejas cehs, kur top kūku un šokolādes detaļas, kas nevar “sadzīvot” ar maizes cepšanas apstākļiem, tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka dažkārt apartamentos arī ir jūtams saldais kūku aromāts, kas šajā vietā pat ļoti labi iederas. Turklāt – brokastu maizītes un garda kafija no “Kukul ceptuves” ir kā patīkama odziņa apartamentu piedāvājumā. 

Aicinām atbalstīt šo kandidātu uz Dižprojekta2021 titulu balsojot !

Vairāk par izvirzītā projekta paveikto varat lasīt TE.

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites