PLJ pārstāves piedalījās ikgadējā Eiropas vietējo rīcības grupu festivālā LINC Rumānijā

PLJ pārstāves piedalījās ikgadējā Eiropas vietējo rīcības grupu festivālā LINC Rumānijā

No 4-6. jūnijam VRG Partnerības laukiem un jūrai pārstāves Ilze Turka un Ieva Avetisjana piedalījās ikgadējā Eiropas vietējo rīcības grupu festivālā LINC,kurš šoreiz norisinājās Rumānijā Klūžā.

Kopā ar kolēģiem no 24 Eiropas valstīm tika piedzīvotas gan sporta aktivitātes, gan tūrisma piedāvājums, gan pieredzes apmaiņa pie vietējiem lauku uzņēmējiem un biedrībām.

Tā bija lieliska iespēja apmainīties ar pieredzi un domām ar kolēģiem, kuri dara tādu pašu darbu citās valstīs un ar to pašu aizrautību par savu lauku vai piekrastes teritoriju un tās iedzīvotājiem.

LEADER pieeja un finansējums ir ļoti nozīmīgs lauku attīstībā visās Eiropas valstīs, tāpēc LEADER un SVVA nākotne, sadarbība un šī finansējuma efektīva izmantošana ir  ļoti svarīga.

Bija īpaši satikt starptautiskos partnerus, kā arī iepazīt nākotnes sadarbības partnerus turpmākiem sadarbības projektiem.

Paldies LINCRomania2024 komandai par lielisko uzņemšanu!

P.S. Kas zin, varbūt drīzumā arī mēs, Latvijas VRG un sadarbības partneri varētu noorganizēt šādu grandiozu ES VRG tikšanoas #LINC Latvija.

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites