Aicinām pieteikties uz apmācību ciklu "SOLIS AUGŠUP UZ PANĀKUMIEM!"

Aicinām pieteikties uz apmācību ciklu "SOLIS AUGŠUP UZ PANĀKUMIEM!"

Lai veicinātu mazās uzņēmējdarbības attīstību laukos un piekrastē Kurzemē un lai spēcinātu mazos uzņēmējus , Kurzemes vietējās rīcības grupas* organizē apmācību ciklu mazajiem ražotājiem no visas Kurzemes.

Aicinām amatniekus, mājražotājus un citus mazos nelauksaimniecības produkcijas ražotājus pietiekties uz 4 apmacību moduļiem apmācību ciklā "Solis augšup uz panākumiem".

Apmācību norises datumi un tēmas (tēmas var tikt vēl pielāgotas):

16. maijs 2024 - Kuldīgā klātienē , Atklāšanas pasākums un tēmas "Sociālo tīklu nozīme uzņēmējdarbībā un video veidošanas meistarklase "kopā ar lektoriem Ilze Švarcbaha un Agnese Skrastīte

26. septembris 2024 - neklātienē Zoom "Uzņēmējdarbība praktiski" - divas lekcijas par to, kas ir svarīgi cenas noteikšanā, uzņēmējdarbības veida ivēlē, nodokļu aprēķinos u.c.

17. oktobris 2024 - neklātienē Zoom "Zīmolvedība un preču zīmes aizsardzība" - Zīmols, tā vērtība un ietekme, intelektuālais īpašums un tā aizsardzība.

30. janvāris 2025 - klātienē (vieta tiks precizēta) Noslēguma tīklošanās pasākums un tēma "Eksports - mazā ražotāja iespēja", kā arī Inovācijas.

Cikla laikā dalībnieki varēs nobalsot par vēl neiekļautu , bet sev interesējošu tēmu, kuru iekļaut šajā apmācību ciklā. Apmeklējot klātienes pasākumus liels akcents tiks likts uz savstarpēju iepazīšanos starp uzņēmējiem, lai uzzinātu viens par otru un veicinātu jaunu sadarbību veidošanos vai arī jaunu pieredžu apmaiņas.

Klātienes pasākumi ir ar nelielu līdzmaksājumu 40 EUR apmērā kopā. Katrs dalībniekam iesakām apmeklēt visus četrus mācību moduļus ciklā, bet noteitkit ir jāapmeklē vismaz 2 no četriem mācību moduļiem.

Pieteikšanās obligāta : ŠEIT . Vietu skaits ierobežots. Priekšrocība tiks dota tiem dalībniekiem , kuri jau ir uzsākuši savu uzņēmējdarbību vai kuri ir ražotāji, kā arī balstoties uz motivācijas īso aprakstu pieteikumā.

  1. maija atklāšanas pasākuma progrogramma šeit: PROGRAMMA

NB! Katra vietējā rīcības grupa apstiprinās savas teritorijas dalībniekus, ar tiem sazinoties personīgi.


* Pasākumu organizē "Ziemeļkurzemes biznesas asociācija", "Saldus rajona attīstības biedrība", "Kandavas partnerība, "Liepājas rajona partnerība", "Talsu rajona parterība", "Darīsim paši!" un "Partnerība laukiem un jūrai".  Pasākumu līdzfinansē  Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonds un Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai.

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites