Akcija “Dāvanas no Kurzemes”

Akcija “Dāvanas no Kurzemes”

Akcijā “Dāvanas no Kurzemes” aicina atbalstīt vietējos ražotājus.

Kurzemes plānošanas reģions kopā ar projektu “Ražots Kurzemē” un Kurzemes Tūrisma asociāciju, uzsācis akciju “Dāvanas no Kurzemes”, lai aicinātu ikvienu Ziemassvētkos atbalstīt vietējos ražotājus. Akcijas ietvaros  www.razotskurzeme.lv īpašā sadaļā apkopota informācija par vairāk nekā 110 Kurzemes mazajiem ražotājiem un amatniekiem, viņu produktiem un piedāvājumiem, ko dāvināt svētkos, celt galdā vai lietot ikdienā.

“Šogad izpaliek tradicionālie Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi, kur varējām nolūkot dāvanas, ko darinājuši mūsu pašu mazie ražotāji un amatnieki. Šobrīd ir būtiski sniegt patiesu atbalstu mūsu vietējo vērtību radīšanā un attīstībā, tāpēc radīt digitāla vieta, kur mūsu pašu ražotājiem sniegt informāciju par savu lielisko produkciju. Lai arī www.razotskurzeme.lv nav e-veikals, ceram, ka mājas lapa palīdzēs vairāk kā 110 mazajiem ražotājiem un amatniekiem atrast pircējus saviem lieliskajiem un oriģinālajiem produktiem, bet pircējiem atrast lieliskas dāvanas, atbalstot vietējos!”

Mājas lapā iekļauta informācija par tiem Kurzemes uzņēmumiem, ražotājiem un amatniekiem, kuri nodrošina piegādi, izmantojot dažādus piegādes kanālus - pakomātus, kurjeru, pasta un autopasta starpniecību, vai nogādājot pasūtījumu līdz pircēja namdurvīm. Lielākā daļa ražotāju gatavi arī sūtījumus nogādāt ārpus Latvijas, tāpēc lielisku dāvanu no Kurzemes iespējams sarūpēt gandrīz jebkurā pasaules malā.

Mājas lapā informācija par Kurzemes ražotājiem apkopota 11 kategorijās  - preces bērniem, skaistumam un stilam, apģērbs, keramika, medus, maize, siers, zivis, dzērieni, veselībai un dažādi.  

“Projekts “Ražots Kurzemē” radās jau 2018. gadā, apvienojotot Kurzemes vietējām rīcības grupām -grupām - Saldus rajona attīstības biedrību, biedrību “Partnerība laukiem un jūrai”, biedrību “Talsu rajona partnerība” biedrību “Kandavas Partnerība”, biedrību “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” un biedrību “Darīsim paši!”-, lai veicinātu vietējo amatnieku un mājražotāju

attīstību un popularizētu viņu radīto, tai skaitā arī mājas lapā www.razotskurzeme.lv

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites