Mājas kafejnīcu dienas 2. un 3.oktobrī

Mājas kafejnīcu dienas 2. un 3.oktobrī

Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē 2. un 3.oktobrī aicinās izgaršot rudeni Tukuma pusē, kad te notiks Ķemeru nacionālā parka Ceļotāju diena un plaši Putnu vērošanas dienas pasākumi. Izgaršot rudeni aicinās gan garā Tukuma piekraste no pašiem Jaunķemeriem līdz pat Bērzciemam, kura ikvienam saistās ar dažādiem zivju gardumiem, gan Abavas senleja, kura noteikti būs iekrāsojusies rudens zeltā un aizvilinās arī līdz Imulas un Amulas upju krastiem, lai baudītu vietējo saimnieku gatavoto ēdienu un mājražoto produkciju.

Tukums aicinās iepazīt mazpilsētas šarmu, izstaigājot mākslas brīvdabas ekspozīciju un nogaršojot ko īpašu rudenī brīvā dabā kādā pilsētas pagalmā, kā arī mēģināt rast atbildi, kur meklējama Kurzemes-Zemgales robežlīnija Tukuma, Irlavas un Jaunpils apkārtnē. Akcijā iesaistīties gan abas pilis - Jaunmoku un Jaunpils pils, gan aizrautīgas saimnieces, kas sajūtu līmenī ļaus pārcelties dažādos laikos un atmiņās.

Mājas kafejnīcu dienās ciemos pie sevis izgaršot rudeni aicinās 23 saimnieki. Ceļā pie Kurzemes pievārtes uzņēmīgajiem saimniekiem aicināsim doties 4 maršrutos.

Vairāk lasi šeit.

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites