Partnerība piedalās starptautiskā projektā “Ceļā uz ilgtspējīgām lauku teritorijām"

Partnerība piedalās starptautiskā projektā “Ceļā uz ilgtspējīgām lauku teritorijām"

TTRC
|
Informācija
|
Feb 27, 2022

”Biedrība “Partnerība laukiem un jūrai” (PLJ) piedalās starptautiskā projektā “Ceļā uz ilgtspējīgām lauku teritorijām” ( Transition Towards Resilient Countrysides).

Projekta akronīms: TTRC.

Projekta ilgums ir 18 mēneši un mērķis ir izveidot vietējo rīcības grupu un citu interešu pārstāvības grupu tīklu Baltijas jūras reģionā, kas veidotu un stiprinātu sadarbību bio-ekonomikas un ilgtspējīgas attīstības sektoros, tai skaitā:

- Attīstītu tādus kopīgus projektus, kas mazo biznesu veidotu ilgtspējīgāku, bet arīkonkurētspējīgāku, ņemot vērā jaunākās attīstības tendences pasaulē bio-ekonomikas jomā.

- Izstrādātu metodes, kā visefektīvāk atbalstīt vietējo kopienu centienus ilgtspējīgai darbībai, kāpiesaistīt vairāk cilvēku brīvprātīgajam darbam kopienas attīstībai, kā veicināt uzticību biedrībāmun pārliecināt iedzīvotājus tajās iesaistīties;

- Sniegtu starptautisku kontaktu iespējas mazajam biznesam un vietējām biedrībām;

- Apmainītos ar labās prakses piemēriem saliedētu vietējo kopienu un ilgtspējīgasuzņēmējdarbības veidošanā Baltijas jūras reģionā;

- Ar savu darbību iesaistītos jaunās ES Stratēģijas Baltijas jūras reģionam (EUSBSR) ieviešanā.

Par šīm tēmām projektā paredzēti vairāki vebināri un divas konferences ar pieredzes apmaiņas braucieniem Zviedrijā un Latvijā.

Projekta vadošais partneris ir Upplandsbygt (Zviedrija), bet projektā piedalās partnerības/vietējāsrīcības grupas arī no Somijas, Igaunijas un Lietuvas, kopskaitā septiņas.

No Latvijas bez PLJ piedalās arī Aizkraukles rajona partnerība.

Projektu finansē Zviedru Institūts ( Swedish Institute), kopējās projektaizmaksas, ieskaitot partneru līdzmaksājumu: 549 951 SEK, kas ir 52.5 tūkstoši EUR

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites