Pieejams ieraksts un prezentācija par atbalsta saņemšanu uzņēmējdarbībai LAUKU un Tukuma pilsētas teritorijā ELFLA 1. rīcībā

Pieejams ieraksts un prezentācija par atbalsta saņemšanu uzņēmējdarbībai LAUKU un Tukuma pilsētas teritorijā ELFLA 1. rīcībā

31. janvārī Tukuma ledus hallē un tiešsaistē notika otrais jaunā plānošanas perioda seminārs par atbalstu uzņēmumu radīšanai un pilnveidošanai lauku pagastos (Slampes, Smārdes, Zentenes, Lestenes, Tumes, Džūkstes, Degoles un Jaunsātu pagastos) kā arī Tukuma pilsētā, kas ir jaunums šajā periodā. Seminārā biedrības Partnerība laukiem un jūrai (PLJ) administratīvā vadītāja Ilze Turka stāstīja par jaunajiem saistošajiem Ministru kabineta noteikumiem, PLJ jauno stratēģiju un 1. rīcībā atbalstāmām jomām, ieskaitot jaunumu - Lauku biļeti.

Seminārā izskanēja vairāki padomi par to, kā projekta iesniedzējiem pēc iespējas labāk sagatavoties , lai projekta pieteikums būtu labi uzrakstīts, novēršot biežāk pieļaujamās kļūdas, un projekta ieviešanas laiks būtu veiksmīgs. Kopā ar dalībniekiem tika apspriesti arī jaunie vērtēšanas kritērij, kurus var atrast arī PLJ mājas lapā sadaļā Vērtēšanas kritēriji.

Semināru apmeklēja gan klātienes interesenti, gan arī klausītāji caur tiešsaisti.

Šobrīd projektu konkursa kārta vēl nav atvērta, jo tiek gatavota jaunā pieteikuma veidlapa EPS sistēmā. Līdz ko tā būs pieejama, tā ziņosim par jaunās kārtas sākuma datumu, kas būs pavisam drīz.

Semināra ieraksts un prezentācija ir atrodama mūsu mājas lapā šeit SEMINĀRU MATERIĀLI

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites