Projekts "EQUUS zirgi" ir noslēdzies

Projekts "EQUUS zirgi" ir noslēdzies

Projekta ‘’Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS’’ (Nr.18-00-A019.333-000019) mērķis bija veicināt Latvijas staļļu, zirgkopju, zirgu saimniecību, tūrisma saimniecību un to piedāvāto pakalpojumu konkurētspēju, attīstot sadarbības tīklu ar vietējiem un ārzemju zirgkopjiem, veicinot labās prakses pieredzes apmaiņas un pielāgojot tās savā teritorijā.

Projekta ietvaros, tika īstenotas dažādas praktiskās apmācības, piemēram, pajūgu braukšanā, iejādē un konkūrā, staļļu mārketingā un reklāmā, pakalpojumu digitālajā mārketingā, tika noorganizētas apmācības treneriem/Jauniešu apmācības jāšanas ABC un pieredzes apmaiņas braucieni uz Latviju, Somiju un Gruziju. Tāpat tika izstrādātas līgumu un staļļu noteikumu vadlīnijas, kas palīdzēs zirgu saimniecībām veiksmīgāk organizēt darbu ar klientiem., kā arī piktogrammas, kuras var izmantot ikviens zirgu nozarē strādājošs uzņēmums un nevalstiskā organizācija.

Projekta kopējais finansējums: 85910,35 EUR.

Projekta partneri: biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Laukiem un jūrai”, biedrība “Stopiņu Salaspils partnerība”, biedrība “Lauku partnerība Lielupe”, biedrība “Daugavkrasts” (LV), VRG Boržomi (Gruzija), VRG Lagodekhi (Gruzija), VRG Tetritskaro (Gruzija),  VRG  Karhuseutu (Somija), VRG Pohjois-Satakunta ry (Somija)

No items found.

izbraukuma tirdzniecības aprīkojuma
bezmaksas noma

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

LOGO rinda ES, NAP, PLJ

Noderīgas saites