Partnerība
laukiem un jūrai

Aktuāli notikumi

11.2.2022
Nodokļi un grāmatvedība 2022. gadā
Pieteikšanās šeit!
1.2.2022
Projektu iesniegšana līdz 2022.gada 1.februārim
Pieteikšanās šeit!

Noderīgas saites

Lauku atbalsta dienesta logotipsLatvijas Lauku forums logotipsTukuma novada pašvaldības logotips
Jūrmalas pašvaldības logotips
Jūras aļģu savācējs ražotāja Barber logotips.

Biedrības „Partnerība laukiem un jūrai” izludinātā atklāta konkursa ELFLA un EJZF projektu iesniegumu pieņemšana notiek no 2022. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 1.februārim. Dokumetācija un cita svarīga informācija iesniedzējiem: www.plj.lv/projektu-konkursi

Lasīt tālāk...

Jaunākie raksti

Nodokļi un grāmatvedība 2022. gadā

Bezmaksas seminārs tiešsaistē saimnieciskās darbības veicējiem, IK, IU, ZS īpašniekiem. Ppirms semināra tiks nosūtīta zoom saite, pieteikšanās obligāta.

Lasīt tālāk...

Saņemts papildus finansējums

BDR "Partnerība laukiem un jūrai" ir saņēmsui apstiprinājumu par papildus finansējumu Eiropas lauksiamniecības fonda lauku attīstībai rīcību īstenošanai. Atbilstoši biedrības kopsapulcē pieņemtajam lēmumam, finansējums tiks sludināts divās rīcībās. Projektu pieteikumu konkursu plānots izsludināt šī gada nogalē.

Lasīt tālāk...

Foto maršruts “Dzīve pie jūras!”

Jūra visu gadu
|
Aktuāls projekts

Latvijā līdz šim nebijis un pilnīgi unikāls projekts- Foto stāsta maršruts "Dzīve pie jūras", kas tevi aizvedīs uz 14 skaistām piekrastes vietām no Jaunķemeriem līdz pat Bērzciemam, kuras apmeklējot, uzzināsi katras vietas unikālo stāstu. Maršrutu iespējams veikt ar auto vai aktīvākie - ar velo.

Lasīt tālāk...
Tev ir ideja, bet nav zināšanu, kā savai idejai piesaistīt finansējumu? Tev ir doma rakstīt projektu, bet nav pārliecības, ka to izdarīsi pareizi, vai arī Tevi mulsina plašais dokumentu klāsts? Nenolaid rokas! Lielas lietas sākas no maziem solīšiem, bet pirmais projekts – no pirmās konsultācijas.

Lasi, iedvesmojies un piedalies!

Noderīgas saites